JOYETECH LİKİT

JOYETECH LİKİT

Joyetech Aralık 2007'de kuruldu.

Zengin kurulu bir endüstrideki hızlı yeniliklerle Joyetech, ilk ürününü Eylül 2008'de bağımsız olarak geliştirdi: Joye 510 ve aynı zamanda endüstrideki yaygın kartuş problemini çözen manuel pil konsepti yarattı.

2009 Ekim ayında Joyetech şık tasarım trendini başlatan Joye eGo e sigarayı geliştirdi ve aynı zamanda pil ömrünü uzattı ve Joye 510'a kıyasla kartuş hacmini artırdı.

Joyetech, 2010 yılında Joye eGo-T adlı yeni bir teknik reform ürünü piyasaya sürdü ve kartuşlardaki dokuların sıvı emiliminin geleneksel teknolojisini bozan yeni bir teknolojik tank atomizerini öne sürdü.

Herkesin şaşkına dönen Joyetech, 2011'de tüm e-sigara pazarını etkilemeye başladı ve 510-T ve eGo-C seri ürünlerini piyasaya sürdü.

Kişilerin taşınabilirlik taleplerini karşılamak için Joyetech, değiştirilebilir püskürtücüler ve değiştirilebilir piller barındıran eCab'i geliştirdi. ECab şık ve şık, şık görünüm ve güçlü buhar fonksiyonu hedefine ulaşıyor.Aynı zamanda joyetech markası altında joyetech likit üretimine başladı ve şuan dünyada ençok tanınan likit markalarından biri haline geldi.


Joyetech Likit RY4
Joyetech Likit Mentol
Joyetech Kahve Likit
Joyetech Likit Sweet mint
Joyetech Likit Vanilya
Joyetech Kavun Likit
Joyetech Bal Likit
Joyetech Likit Limon
Joyetech Likit Raspberry
Joyetech Likit Muz
Joyetech Şeftali Likit
Joyetech Kiraz Likit
Joyetech Blackberry Likit
Joyetech Karpuz Likit
Joyetech Kivi Likit
Joyetech Elma Likit
Joyetech Çilek Likit
Joyetech Çikolata Likit
Joyetech Cigar Likit
Joyetech Cappuccino Likit
Joyetech Desert  Likit
Joyetech Blueberry Likit
Joyetech Virginia Likit
Joyetech Usa Mix Likit
Joyetech Sorcerer Spell Likit
1 den 25 e 25 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
joyetech likit